رشد 11 میلیاردی فروش سینماها در فروردین 98

فروش سینما در نوروز امسال نسبت به سال گذشته با رشد  خوبی مواجه شد و شاهد افزایش نزدیک به 11 میلیارد تومان  فروش در گیشه فروردین سال 98 بودیم. 

دسته:
نوشته شده توسط مدیریت سایت

مشایخی با اشک‌های نصیریان بدرقه شد

 مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون صبح  شنبه ۱۷ فروردین ماه در تالار وحدت برگزار شد.

دسته:
نوشته شده توسط مدیریت سایت

رییس جامعه صنفی تهیه کنندگان : حسن روحانی آدم فرهنگی نبوده و علاقه ای به فرهنگ نداشته و نخواهد داشت!

سینما روزان:  سیدضیاء هاشمی رییس جامعه صنفی تهیه کنندگان همچنان سرراست حرف میزند  و این سرراستی در روزگاری که حلقه بالادستی خانه سینما منفعلانه فقط در تشییع سینماگران شرکت میکنند، قابل تامل است.

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

گیشه سینماها در سال 97 به روایت ارقام

گیشه سینمای ایران در سال 97 نزدیک به ۲۴۰ میلیارد تومان وارد چرخه سینما کرد که در مقایسه با سال گذشته حدود ۶۰ میلیارد تومان رشد داشته است،  سینما در جذب مخاطب هم موفق عمل کرده و شاهد رشد حدود ۴ میلیونی بوده ‌ایم.

دسته:
نوشته شده توسط مدیریت سایت

گلایه‌های ”گمرکی” از روند دستمزدهای نجومی و تولید بی‌رویه سریال‌های شبکه نمایش خانگی

غلامرضا گمرکی تهیه‌کننده با سابقه سینمای ایران درباره وضعیت امروز سینما، عدم حصول تهیه کنندگان به صنف واحد، تولید بی‌رویه سریال نمایش خانگی و دستمزدهای نجومی بازیگران یادداشتی را در اختیار رسانه‌ها قرارداد. 

دسته:
نوشته شده توسط مدیریت سایت

تلاش برای کاهش نقش دولت در اکران/کمیته انضباطی دیگر فعالیتی ندارد

سیدضیاء هاشمی دبیر شورایعالی تهیه‌کنندگان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره پیشنهادهای این شورا برای نگارش آئین‌نامه اکران در سال ۹۸ گفت: شورایعالی تهیه‌کنندگان طی هفته‌های گذشته به دلیل مسائلی که در طول سال در سینمای ایران به وجود آمد و دخالت‌های دولت در برخی مسائل مختلف سینما مشکلاتی را به وجود آورد، آئین‌نامه پیشنهادی خود برای اکران سال ۹۸ تدوین کرده است.

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

دبیر کمیته انضباطی اکران به صبا گفت: مهم‌ترین تخلفات سینمای ایران در سال ۹۷/ دیگر این مسئولیت را قبول نمی‌کنم

سید ضیاء هاشمی که ۲۰ خرداد ۹۷ از سوی محمدمهدی حیدریان رییس سابق سازمان سینمایی به عنوان دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران منصوب شد درباره مهم ترین تخلفات یک سال اخیر سینما در گفتگو با خبرنگار صبا اظهار کرد: اوایل سال ۹۷ فعالیت کمیته انضباطی آغاز شد و متاسفانه در این مدت توجهی به فواید فعالیت این کمیته نشد. 
دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi