جلسه شورای عالی تهیه‌کنندگان - ۱۴ اسفند ۹۶

جلسه هیئت رییسه شورایعالی تهیه‌کنندگان عصر روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۶ در ساختمان شماره ۲ خانه سینما برگزار شد و موضوعات آیین‌نامه شورای صنفی اکران، نمایش‌های فوق‌العاده و استانی فیلم‌ها در جشنواره فیلم فجر، برگزاری مجمع عمومی خانه سینما مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور آقایان منوچهر شاهسواری، سید ضیاء هاشمی، سید غلامرضا موسوی، سید مسعود اطیابی، علی ژکان، محمد بانکی، کامران قدکچیان و سید محمود رضوی (بازرس) تشکیل شد ابتدا موضوع آیین‌نامه شورای صنفی اکران برای سال ۹۷ مطرح و گزارشی از روند بررسی پیش‌نویس‌ها تا نهایی شدن آن ارائه گردید.

موضوع بعدی جلسه، نمایش‌های فوق‌العاده و استانی فیلم‌ها در جشنواره بود که گزارش‌های لازم در خصوص آن ارائه شد. همچنین، یکی از تشکل‌ها درخواست تسهیم درآمدهای ناشی از جشنواره فجر بین تشکل‌های عضو شورای عالی را مطرح کرد که مورد موافقت قرار نگرفت.

موضوع پایانی، برگزاری مجمع عمومی خانه سینما به تاریخ ۲۶ اسفند ۹۶ بود که در این زمینه مقرر شد آقای رضوی برای بازرسی خانه سینما نامزد شود و همچنین آقایان آشتیانی‌پور، موسوی، بانکی، شایانفر، دستورتبار و فرآورده به عنوان نماینده حضور دارند.

نوشته شده توسط مدیریت سایت