تاکید نماینده دادستان بر ورود پول‌های کثیف به شبکه نمایش خانگی

در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی بار دیگر به ورود پول‌های کثیف به شبکه نمایش خانگی اشاره شد و نماینده دادستان از نقش هدایتی در یکی از این تولیدات گفت.

در گزارشی که رسانه‌ها از این جلسه دادگاه منتشر کرده‌اند، اشاره مختصری به این بخش شده است. سایت جماران به نقل از رسول امیر قهرمانی نماینده دادستان در توضیح تسهیلاتی که هدایتی از بانک سرمایه دریافت کرده نوشته است: «بخشی از این تسهیلات نیز به حساب برخی اشخاص برای تهیه فیلم ریخته شده است. متاسفانه عده ای وارد شبکه خانگی شدند و با پول‌های کثیف به تهیه فیلم پرداختند و هدایتی نیز در یک فیلم ورود کرده و چک‌های آن موجود است.»

نماینده دادستان همچنین خطاب به هدایتی گفته است: «مبالغ شما به هرکس که بذل و بخشش شده اعم از ورزشی و غیر ورزشی همه را بر می‌گردانیم. برخی گفته بودند اینها کادو است؛ این مبالغ حتی اگر کابین همسران شده باشد باید برگردد.»

اشاره نماینده دادستان به ورود حسین هدایتی به شبکه نمایش خانگی می‌تواند به سریال «ماه تی‌تی» داوود میرباقری مرتبط باشد؛ مجموعه‌ای که قرار بود برای شبکه نمایش خانگی ساخته شود اما در میانه تولید متوقف شد. 

روزنامه جام جم روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ در خبری به نقل از حسین هدایتی مدیرعامل استیل آذین نوشته بود: «با امضای قرارداد ساخت سریال طنز اجتماعی به نام «ماه تی تی» جهت پخش در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی استاد داوود میرباقری و تهیه کنندگی آقای مهران برومند و سرمایه گذاری هولدینگ استیل آذین ایرانیان، همزمان با روز ملی سینما آغاز شد.»

منبع : میزان

دسته: