atrk متفرقه window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-135171907-1'); متفرقه

هاشمی : «سینما از سال ۷۶ وارد بازی های سیاسی شد و این بدترین بلایی بود که سر سینما آمد»/ فرح‌بخش، تهیه‌کننده: «هیچ کدام از نامزدها، نمی‌دانند فرهنگ را با ح می نویسند یا ه»!

سیدضیا هاشمی و محمدحسین فرحبخش در برنامه این هفته سینمامعیار که از رادیو گفتگو پخش شد به طرح دیدگاه های خود در خصوص انتظارات سینماگران از دولت آینده پرداختند.
دسته:

دادن مجوز شبکه نمایش خانگی به صداوسیما به معنای نابودی آن است/ دولت می‌خواهد سینماها باز باشد اما ارشاد اصراری ندارد

سیدضیاء هاشمی گفت: دادن شبکه نمایش خانگی به تلویزیون اشتباه است. البته شبکه نمایش خانگی هم اشکالاتی دارد که باید برطرف شوند ولی وقتی صحبت از واسپاری آن به صداوسیما می‌شود یعنی می‌خواهیم آن را نابود کنیم.

دسته:

استقبال جامعه صنفی تهیه کنندگان از خروج «سینماداران» از خانه سینما

 جامعه صنفی تهیه‌کنندگان به‌عنوان نخستین نهاد صنفی مدنی سینمای ایران که از وزارتین ارشاد و کشور دارای پروانه فعالیت است؛ بر خود تکلیف می‌داند اقدام جسورانه انجمن سینماداران ایران را ارج بنهد.
دسته:

آقایان دست از تقدس سازی بردارید

سریال «می خواهم زنده بمانم» پس از انتشار 14 قسمت از آن با نامه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی متوقف شد و همین امر موجب شد تا جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران واکنش نشان داده  و خواستار رفع توقیف هرچه سریع تر این سریال شود. 
دسته: