atrk سید ضیاء هاشمی خبر داد/ مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست شورای‌ عالی تمدید شد سید ضیاء هاشمی خبر داد/ مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست شورای‌ عالی تمدید شد

سید ضیاء هاشمی خبر داد/ مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست شورای‌ عالی تمدید شد

سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان از تمدید مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست اسامی منتشر شده تا ۵ تیر خبر داد.

 

به گزارش سینماسینما، سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان درباره لیست منتشر شده اسامی تهیه‌کنندگان گفت: لیست اولیه همانطور که پیشتر گفتیم قطعی نیست و بر همین مبنا اعلام کردیم دوستان تهیه‌کننده تا آخر خردادماه فرصت اعتراض و ارائه مدارک جهت تغییر وضعیت خود در این لیست را دارند.

 

وی بیان کرد: برای رفاه حال تهیه‌کنندگان مهلت اعتراض ۵ روز دیگر تمدید شد تا دوستان با فراغت بیشتری امکان تهیه مدارک لازم و ارائه آن را داشته باشند. به همین منظور تهیه‌کنندگان سینمای ایران تا ۵ تیر ماه فرصت اعتراض و ارائه مدارک خود را دارند.

 

دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان توضیح داد: برخی از افراد ممکن است به وضعیت خود در فهرست که شامل پیوسته، موقت و رسمی است، معترض باشند. این دوستان هم به سرعت بر اساس نظام‌نامه تهیه‌کنندگی مدارک موردنظر خود را ارائه دهند تا در خصوص تغییر وضعیت آن‌ها اقدام شود.

 

هاشمی در پایان تاکید کرد: لیست منتشرشده لیست اولیه است و ظرف زمان اعلام شده فرصت هست تا لیست قطعی آماده شود و ما در شورای عالی تهیه‌کنندگان آماده پاسخگویی به دوستان تهیه‌کننده هستیم.

نوشته شده توسط Hhashemi

مطالب گذشته

سیدضیا هاشمی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:باید جلوی انحصار را با گسترش پلتفرم‌ها بگیریم

 سید ضیا هاشمی  به تحلیل و بررسی گسترش پلتفرم‌ها و احتمال به وجود آمدن انحصار و لزوم جلوگیری از این اتفاق، پرداخت.

سیدضیا هاشمی: نمی‌توان سینما را به بهانه کرونا تعطیل کرد/ بسته‌های معیشتی خرج ۴ روزه‌ی هنرمندان است/ سینمای ایران سودآور نیست

 یک تهیه‌کننده سینما با اشاره به وضعیت تولید فیلم در شرایط کرونا گفت: ما نمی‌توانیم کارها را تعطیل کنیم زیرا جمعیت زیادی از اهالی سینما بیکار می‌شوند و معیشت آن‌ها دچار مشکل خواهد شد.

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده باسابقه سینما ضمن مخالفت با بازگشایی سینماها به هر قیمتی، تأکید کرد در شرایط کرونایی بهترین بستر عرضه فیلم نمایش در وی‌اودی‌هاست؛ به شرط رفع انحصار!

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروژه‌های سینمایی خود گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی «آینده» به کارگردانی امیر پورکیان را آماده نمایش دارم که هنوز برنامه‌ای برای اکران آن ندارم. همچنین فیلم سینمایی «موافقت اصولی» به کارگردانی امیر پورکیان در دست دارم که در مرحله تدوین است، البته این را هم باید بگویم که تا پایان سال هیچکدام از این فیلم‌ها را اکران عمومی نمی‌کنم.