سید ضیاء هاشمی خبر داد/ مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست شورای‌ عالی تمدید شد

سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان از تمدید مهلت اعتراض تهیه‌کنندگان به لیست اسامی منتشر شده تا ۵ تیر خبر داد.

 

به گزارش سینماسینما، سید ضیاء هاشمی دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان درباره لیست منتشر شده اسامی تهیه‌کنندگان گفت: لیست اولیه همانطور که پیشتر گفتیم قطعی نیست و بر همین مبنا اعلام کردیم دوستان تهیه‌کننده تا آخر خردادماه فرصت اعتراض و ارائه مدارک جهت تغییر وضعیت خود در این لیست را دارند.

 

وی بیان کرد: برای رفاه حال تهیه‌کنندگان مهلت اعتراض ۵ روز دیگر تمدید شد تا دوستان با فراغت بیشتری امکان تهیه مدارک لازم و ارائه آن را داشته باشند. به همین منظور تهیه‌کنندگان سینمای ایران تا ۵ تیر ماه فرصت اعتراض و ارائه مدارک خود را دارند.

 

دبیر شورای عالی تهیه‌کنندگان توضیح داد: برخی از افراد ممکن است به وضعیت خود در فهرست که شامل پیوسته، موقت و رسمی است، معترض باشند. این دوستان هم به سرعت بر اساس نظام‌نامه تهیه‌کنندگی مدارک موردنظر خود را ارائه دهند تا در خصوص تغییر وضعیت آن‌ها اقدام شود.

 

هاشمی در پایان تاکید کرد: لیست منتشرشده لیست اولیه است و ظرف زمان اعلام شده فرصت هست تا لیست قطعی آماده شود و ما در شورای عالی تهیه‌کنندگان آماده پاسخگویی به دوستان تهیه‌کننده هستیم.

نوشته شده توسط Hhashemi

مطالب گذشته

دو فیلم دیگر به «سینما ماشین» رسیدند

پس از نمایش فیلم‌های سینمایی خروج و مهمانخانه ماه نو در «سینما ماشین»، در هفته جاری نیز قرار است دو فیلم سینمایی سراسر شب ساخته فرزاد موتمن و کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی در این طرح به نمایش درآیند.

آخرین وضعیت جلسه هیات رئیسه جامعه صنفی تهیه کنندگان در سال 1398

 تاریخ برگزاری مجمع 98/4/12

 

تعداد اعضاء صاحب رای   170 نفر 

 

تعدد افراد حاضر صاحب رای در جلسه 148 نفر 

بارقه ی امیدی برای صنعت سینما درآستانه شکست کرونا

 

اینکه صرفاً بگوییم روزگار سورئال گونه ای را میگذرانیم، قطعاً حق مطلب را لااقل برای سینمایی ها ادا نمی کند.