برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه صنفی تهیه‌کنندگان عصر روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در محل جامعه صنفی برگزار شد و طی آن آقای مهدی کرم‌پور و خانم تینا پاکروان به عنوان بازرسان اصلی و آقای محسن شایان‌فر به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ رأس ساعت ۱۷ آغاز و با حضور یکصد و دوازده نفر از اعضاء‌ جامعه صنفی با قرائت آیاتی از قرآن و سرود ملی تشکیل گردید. در ابتدای جلسه آقای سید ضیاء هاشمی رئیس هیأت مدیره ضمن گرامی داشت یاد و نام همکاران فقید سینمای ایران و با ذکر نام علی معلم و محمد زرین دست یادشان را گرامی و برای شادی روح این دو عزیز دعا نمودند.
 
رئیس هیأت مدیره جامعه صنفی ضمن ارائه گزارش عملکرد جامعه صنفی دریک سال گذشته (۱۳۹۵) گزارشی در خصوص فعالیت‌ها و چشم‌انداز آتی جامعه صنفی قرائت نمودند‌. سپس سرکار خانم تینا پاکروان بازرس جامعه صنفی گزارش خود را از عملکرد صنفی و مالی هیأت مدیره بر اساس اساس‌نامه ارائه نمود و مواردی را متذکر شد.
 
جلسه با موافقت اعضاء به حضور چند تن از بزرگان عرصه تهیه کنندگی سینما به عنوان هیأت رئیسه آقایان هارون یشایایی و مسعود جعفری جوزانی و بهروز افخمی و آقای عباس بابویهی به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند و آقایان مهدی کرم‌پور‌، شاهرخ دستور‌تبار‌، محسن شایان فر‌، مهدی صباغ‌زاده و سرکار خانم تینا پاکروان به عنوان نامزد انتخابات اعلام آمادگی کردند و در پایان رای‌گیری سرکار خانم تینا پاکروان و آقای مهدی کرم پور به عنوان بازرسان اصلی و آقای محسن شایان‌فر به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند‌.
دسته:
بازدید: 1421