atrk مجمع عمومی عادی سالانه ۱۳۹۶ مجمع عمومی عادی سالانه ۱۳۹۶

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه صنفی تهیه‌کنندگان عصر روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در محل جامعه صنفی برگزار شد و طی آن آقای مهدی کرم‌پور و خانم تینا پاکروان به عنوان بازرسان اصلی و آقای محسن شایان‌فر به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ رأس ساعت ۱۷ آغاز و با حضور یکصد و دوازده نفر از اعضاء‌ جامعه صنفی با قرائت آیاتی از قرآن و سرود ملی تشکیل گردید. در ابتدای جلسه آقای سید ضیاء هاشمی رئیس هیأت مدیره ضمن گرامی داشت یاد و نام همکاران فقید سینمای ایران و با ذکر نام علی معلم و محمد زرین دست یادشان را گرامی و برای شادی روح این دو عزیز دعا نمودند.
 
رئیس هیأت مدیره جامعه صنفی ضمن ارائه گزارش عملکرد جامعه صنفی دریک سال گذشته (۱۳۹۵) گزارشی در خصوص فعالیت‌ها و چشم‌انداز آتی جامعه صنفی قرائت نمودند‌. سپس سرکار خانم تینا پاکروان بازرس جامعه صنفی گزارش خود را از عملکرد صنفی و مالی هیأت مدیره بر اساس اساس‌نامه ارائه نمود و مواردی را متذکر شد.
 
جلسه با موافقت اعضاء به حضور چند تن از بزرگان عرصه تهیه کنندگی سینما به عنوان هیأت رئیسه آقایان هارون یشایایی و مسعود جعفری جوزانی و بهروز افخمی و آقای عباس بابویهی به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند و آقایان مهدی کرم‌پور‌، شاهرخ دستور‌تبار‌، محسن شایان فر‌، مهدی صباغ‌زاده و سرکار خانم تینا پاکروان به عنوان نامزد انتخابات اعلام آمادگی کردند و در پایان رای‌گیری سرکار خانم تینا پاکروان و آقای مهدی کرم پور به عنوان بازرسان اصلی و آقای محسن شایان‌فر به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند‌.
دسته:
بازدید: 2432