atrk اخبار جامعه صنفی window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-135171907-1'); اخبار جامعه صنفی

به لجاجت های سیاست زده در فرهنگ پایان دهید

پس از شوکی که به مخاطب سریال خانگی «می خواهم زنده بمانم» وارد شد، مقامات نیروی انتظامی ترجیح دادند با اصلاحات پخش و توزیع این سریال از سر گرفته شود .ا

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

ماجرای مین‌گذاری برخی مدیران برای مدیران بعدی/بازار فجر موفق است؟

محمدمهدی عسگرپور دبیر سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ضمن پاسخ به بخشی از انتقادات نسبت به برگزاری این رویداد،‌ از مین‌گذاری برخی مدیران برای مدیران بعد از خود گفت.

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

آمازون بر سر خرید MGM با مبلغ ۸٫۷۵ میلیارد دلار به توافق رسید

آمازون برای خرید MGM، با این شرکت به توافق رسیده است و با نهایی شدن این قرارداد، کلیه‌ی آثار مترو گلدوین مایر و حتی عناوین در دست تولید آن تحت مالکیت آمازون قرار خواهد گرفت.

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

درست در روزهایی که بلای کرونا کرکره سالن‌های سینما را همچنان پایین نگه داشته، غفلت از ظرفیت طلایی «اکران آنلاین» از سوی مدیران سینمایی و سینماگران به‌شدت عجیب به نظر می‌رسد؛ مشکل کجاست؟

۳۷۴، ۳۷۰،۴۵۰، ۳۸۳ و… هرگز تصور نمی‌کردم که روزی عددها عمیق‌ترین حرف‌ها را در دل خود داشته باشند، عددها غم شوند و بنشینند بر دل، عددها اشک شوند و جاری شوند از چشم، عددها داغ شوند و خاکستر شوند بر قلب. 

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

کابوس فیلمسازی دروضعیت قرمز کرونا/وقتی سازمان سینمایی آمار ندارد!

به‌رغم صدور دستور ممنوعیت فعالیت گروه‌های فیلمسازی در وضعیت قرمز کرونایی از سوی سازمان سینمایی، شنیده‌ها حکایت از ادامه تولید برخی پروژه‌های سینمایی و خانگی در سکوت خبری دارد!

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

فهرست نهایی فیلم‌های ویترین «فجر۳۹»/ داوران چه آثاری را پسندیدند؟

سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد دبیر سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر در قالب یک نشست زنده اینترنتی ضمن رونمایی از پوستر این دوره، فهرست نهایی فیلم‌های جدول اکران جشنواره را اعلام کرد.

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi

همه چیز درباره متفاوت‌ترین جشنواره «فیلم فجر»/ شگفت‌زده می‌شویم؟

با انتشار فهرست نهایی ۱۱۰ فیلم متقاضی حضور در جشنواره سی‌ونهم فیلم فجر، ترکیب فیلم‌های حاضر در ویترین متفاوت‌ترین دوره این رویداد قابل پیش‌بینی‌تر شده است.

دسته:
نوشته شده توسط Hhashemi