نهنگ عنبر۲ پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سامان مقدم روز گذشته با پشت سر گذاشتن «گشت ۲» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد.

علی سرتیپی، مدیر فیلمیران و از اعضای جامعه صنفی تهیه‌کنندگان، ساعتی پیش این خبر را تأیید کرد. این فیلم در آستانۀ ثبت اولین فروش ۲۰ میلیارد تومانی در تاریخ سینمای ایران است.

دسته:
نوشته شده توسط مدیریت سایت

مطالب گذشته

دادن مجوز شبکه نمایش خانگی به صداوسیما به معنای نابودی آن است/ دولت می‌خواهد سینماها باز باشد اما ارشاد اصراری ندارد

سیدضیاء هاشمی گفت: دادن شبکه نمایش خانگی به تلویزیون اشتباه است. البته شبکه نمایش خانگی هم اشکالاتی دارد که باید برطرف شوند ولی وقتی صحبت از واسپاری آن به صداوسیما می‌شود یعنی می‌خواهیم آن را نابود کنیم.

استقبال جامعه صنفی تهیه کنندگان از خروج «سینماداران» از خانه سینما

 جامعه صنفی تهیه‌کنندگان به‌عنوان نخستین نهاد صنفی مدنی سینمای ایران که از وزارتین ارشاد و کشور دارای پروانه فعالیت است؛ بر خود تکلیف می‌داند اقدام جسورانه انجمن سینماداران ایران را ارج بنهد.

حمله ابوالحسن داووی به روسای خانه سینما⇐نمی‌شود که شعارهای مارکسیستی و توده‌ای دهید ولی در عمل فقط به نفع روسا و محافل کار کنید

اجبار به کارگری کردن صنوف سینما موجب شده ارشاد هرجا که دلش بخواهد متولی سینما باشد و هرجا دلش نخواهد بگوید به سراغ وزارت کار بروید!!/با قوانین و تعاریف کهنه و کلیشه‌ای کارگری نمی‌توان اهداف هنر-صنعت سینما را پیش برد!/قانونی شدن سینما باید در قوه مقننه اتفاق بیفتد و نه از طریق کارگری کردن و توسل به قوانین هشتاد سال قبل!!

اشکال یابی جوملا