atrk جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نمایش ویژه آثار سینمایی منتخب سال ۹۴ جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نمایش ویژه آثار سینمایی منتخب سال ۹۴

نمایش ویژه آثار سینمایی منتخب سال ۹۴

جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران قصد دارد هفت فیلم برگزیدۀ آثار جشنواره فیلم فجر را به همراه سه فیلم به نمایش درنیامده در این رویداد سینمایی طی دهم تا بیستم اسفندماه سال جاری در سینما عصرجدید نمایش دهد.

با توجه به اینکه تعدادی از همکاران ما موفق به تماشای برخی آثار مهم جشنوارۀ فیلم فجر نشده‌اند، جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در نظر دارد هفت فیلم این دوره را به همراه سه فیلم به نمایش درنیامده طی دهم تا بیستم اسفندماه سال جاری در سینما عصرجدید نمایش دهد. این فیلم‌ها هر شب در سئانس ۲۲:۰۰ به نمایش درمی‌آیند. از اعضای جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران دعوت می‌شود که از فردا برای دریافت سهمیۀ بلیط خود به محل جامعه صنفی مراجعه کنند.

دسته:
نوشته شده توسط مدیریت سایت

مطالب گذشته

پیام سید ضیاء هاشمی به مناسبت روز ملی سینما

درود و همدلی
جهان درگیر ویروس هاست و فاصله هایی که هر روز بیشتر و بیشتر میشود

به بهانه اهدای «نشان رسول» در شانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» مروری‌بر کارنامه فیلمسازی زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور

خبرگزاری مهر - گروه هنر: زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور با نگاهی جزءمحور با سابقه عکاسی و مستندسازی در دوران دفاع مقدس، طی سال‌های فعالیتش در سینما، همواره موضوعاتی را دست‌مایه خلق آثار خود قرار داد که از چشم بسیاری از فیلمسازان دور مانده بود.

انتقاد جامعه صنفی تهیه‌کنندگان از صداوسیما

صداوسیما نمی‌تواند برای شبکه نمایش خانگی تصمیم‌گیری کند/ خواستار نظارت وزارت ارشاد هستیم