پول‌های کثیف چطور وارد سینما شدند؟

 

داریوش بابائیان تهیه کننده سینما در بخش نخست گفت‌وگوی خود با «پروژه تاریخ شفاهی سینما و تئاتر ایران» می‌گوید: برخی با پولشویی، پول‌های خیلی سنگینی را وارد سینما کردند. با ورود یکی دو تا از این آدم‌ها به سینما، اکثر بازیگران به سمت این‌ افراد رفتند.

نوشته شده توسط Hhashemi

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده باسابقه سینما ضمن مخالفت با بازگشایی سینماها به هر قیمتی، تأکید کرد در شرایط کرونایی بهترین بستر عرضه فیلم نمایش در وی‌اودی‌هاست؛ به شرط رفع انحصار!

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروژه‌های سینمایی خود گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی «آینده» به کارگردانی امیر پورکیان را آماده نمایش دارم که هنوز برنامه‌ای برای اکران آن ندارم. همچنین فیلم سینمایی «موافقت اصولی» به کارگردانی امیر پورکیان در دست دارم که در مرحله تدوین است، البته این را هم باید بگویم که تا پایان سال هیچکدام از این فیلم‌ها را اکران عمومی نمی‌کنم.

نوشته شده توسط Hhashemi

تهیه‌کنندگان سینما «حق‌العمل کار» هستند؟/پول بی‌حساب ماندگار نیست

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده سینما با اشاره به ضربه جبران‌ناپذیر کرونا به سینما، در پاسخ به اظهارات اخیر محمدحسین فرح‌بخش مبنی‌بر حق‌العمل‌کار شدن تهیه‌کنندگان سینما توضیحاتی ارائه کرد.

نوشته شده توسط Hhashemi

گفت‌وگوی همشهری با سیدضیاء هاشمی، تهیه کننده درباره تولید انباشته سینمای ایران سینما قبل از کرونا هم ورشکسته بود

 

تولید آثار سینمایی به‌ دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ۳۰ درصد افزایش هزینه روبه‌رو بوده است

زهرا رستگارمقدم ـ روزنامه‌نگار همشهری

نوشته شده توسط Hhashemi

سید هاشمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: از تولید فیلم‌های دفاع مقدسی غافلیم/ فریب سطحی نگر‌ها را نخورید

رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان گفت: وظیفه امروز ارگان‌های دولتی به تصویر کشیدن جنگ و مسائل پشت جبهه برای مردم است.

نوشته شده توسط Hhashemi

سیدضیا هاشمی: نمی‌توان سینما را به بهانه کرونا تعطیل کرد/ بسته‌های معیشتی خرج ۴ روزه‌ی هنرمندان است/ سینمای ایران سودآور نیست

 یک تهیه‌کننده سینما با اشاره به وضعیت تولید فیلم در شرایط کرونا گفت: ما نمی‌توانیم کارها را تعطیل کنیم زیرا جمعیت زیادی از اهالی سینما بیکار می‌شوند و معیشت آن‌ها دچار مشکل خواهد شد.

نوشته شده توسط Hhashemi