atrk جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - شورای راهبردی سینما window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-135171907-1'); جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - شورای راهبردی سینما

بیانیه چهارم شورای راهبردی سینمای ایران

شورای تحقیق و توسعه سینمای ایران با صدور چهارمین بیانیۀ رسمی، از دولت درخواست کرد برای سامان بخشیدن به جریان پخش در سینمای ایران، مالکیت سالن‌های سینما را که در انحصار برخی ارگان‌های دولتی قرار دارند، به نفع مردم و بخش خصوصی فراهم کند.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

بیانیه ششم شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران

شورای تحقیق و توسعۀ سینمای ایران طی بیانیه‌ای با عنوان «سینما در انتظار داوری» به توهین هفته‌نامۀ «یالثارات» به سینماگران واکنش نشان داد. متن بیانیه به این شرح است:

نوشته شده توسط مدیریت سایت

بیانیه سوم شورای راهبردی سینمای ایران

شورای تحقیق و توسعه سینمای ایران با صدور سومین بیانیۀ رسمی، ضمن اشاره به معضل کمبود مخاطب در سینمای ایران از دولت درخواست کرد که در تولیدات سینمایی دخالت مستقیم نداشته باشد و مسیر را برای فعالیت خصوصی هموار کند.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

تبریک شورای راهبردی سینما به اصغر فرهادی و شهاب حسینی

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران با صدور دو پیام جداگانه، موفقیت اصغر فرهادی و شهاب حسینی در کسب جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد حشنواره کن برای فیلم «فروشنده» را تبریک گفت.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

بیانیه دوم شورای راهبردی سینمای ایران

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران با صدور دومین بیانیۀ رسمی، از دولت و مجلس درخواست کرد که صنعت سینمای ایران از لحاظ قانونی به رسمیت شناخته شود.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

بیانیه پنجم شورای راهبردی سینمای ایران

شورای راهبردی تحقیق و توسعۀ سینمای ایران روز هشتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ پنجمین بیانیۀ خود را با عنوان «لزوم آزادسازی چرخۀ اکران فیلم‌های سینمایی» را منتشر کرد.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

بیانیه اول شورای راهبردی سینمای ایران

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران با صدور اولین بیانیۀ رسمی هم‌زمان با روز ملی سینما اعلام موجودیت، و بر ایجاد یک چشم‌انداز نوین در وظایف، مطالبات و تکالیف این هنر ـ صنعت با تکیه بر نقش بنیادین بخش خصوصی تأکید کرد.

نوشته شده توسط مدیریت سایت